TRENERZY

PIOTR SEKUNDA

Mistrz Florystyki
Międzynarodowy Mistrz Polski 2012 we Florystyce

Jeden z czołowych polskich florystów, w którego pracach dostrzega się inspiracje architekturą i sztuką nowoczesną. W kompozycjach korzysta z nieoczywistych rozwiązań i materiałów, dużą wagę przywiązując do jakości i komfortu pracy. Współpracuje z międzynarodowymi organizacjami florystycznymi, ponieważ jego innowacyjne idee wyznaczają trendy we florystyce. Założyciel i Trener Floral Academy.

 

KATARZYNA KLUBA

Mistrzyni Florystyki
Mecenaska wielu projektów edukacyjnych, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć teoretycznych i praktycznych. Jej prace wyróżnia perfekcjonizm i niezwykła dbałość wykończenia. Inspiracje czerpie z podróży – w kompozycjach autorskich urzeka pasją, entuzjazmem oraz wielokulturowością. Współpracuje z florystami i organizacjami florystycznymi w Polsce i za granicą. Trener Floral Academy i opiekun Studium Florysta. 

 

MICHAŁ HIBNER

Wykładowca
Dbając o ciągły rozwój, szuka możliwości i tworzy koncepcje, które mogą być wykorzystane w projektach jutra. Wieloletnia praca z największymi polskimi i międzynarodowymi markami, ciągłe poszukiwanie innowacji oraz obserwacja potrzeb klientów pozwalają na projektowanie funkcjonalnych i konkurencyjnych produktów. Absolwent SGGW i Psychologii w Zarządzaniu w Akademii Koźmińskiego w Warszawie, współtwórca szkoleniowego projektu Floral Academy. Trener Floral Academy.

 

podaj email: