TRENERZY

PROFESJONALNA KADRA DYDAKTYCZNA

Jesteśmy świadomi tego, że najlepszy florysta, to nie teoretyk, ale praktyk i pasjonata, wciąż poszukujący nowych doświadczeń. We Floral Academy cenimy indywidualny styl każdego studenta, staramy się go doskonalić i podkreślać, wzajemnie poszukując nowych dróg zawodowego rozwoju.

To właśnie dlatego współpracujemy z najlepszymi trenerami i wykładowcami. Nasza kadra edukacyjna to eksperci, którzy są pasjonatami a największą satysfakcję sprawia im możliwość dzielenia się specjalistyczną wiedzą. Z przyjemnością będziemy poznawać potrzeby polskich florystów lub tych, którzy myślą aby na dłużej związać się z roślinami i kwiatami w przyszłości. 


PIOTR SEKUNDA 
Mistrz Florystyki
Międzynarodowy Mistrz Polski 2012 we Florystyce

Jeden z czołowych polskich florystów, w którego pracach dostrzega się inspiracje architekturą i sztuką nowoczesną. W kompozycjach korzysta z nieoczywistych rozwiązań i materiałów, dużą wagę przywiązując do jakości i komfortu pracy. Współpracuje z międzynarodowymi organizacjami florystycznymi, ponieważ jego innowacyjne idee wyznaczają trendy we florystyce. Założyciel i Trener Floral Academy.


KATARZYNA KLUBA
Mistrzyni Florystyki

Mecenaska wielu projektów edukacyjnych, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć teoretycznych i praktycznych. Jej prace wyróżnia perfekcjonizm i niezwykła dbałość wykończenia. Inspiracje czerpie z podróży – w kompozycjach autorskich urzeka pasją, entuzjazmem oraz wielokulturowością. Współpracuje z florystami i organizacjami florystycznymi w Polsce i za granicą. Trener Floral Academy.

podaj email:

lub/i telefon