SZKOLENIA

SEMINAR CLASS

To nasza florystyczna nowość. Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszych w Polsce seminariach dla wszystkich florystów. Pod okiem najlepszych florystów poznacie tajniki florystycznych aranżacji oraz pomysły na rozwój kwiatowego biznesu. Podczas spotkania w formie florystycznego pokazu, będziemy dyskutować na temat jakości kompozycji, pokażemy jak przygotować ciekawe rozwiązania i starannie wprowadzić je we florystycznym przedsiębiorstwie. To tu połączymy nasze doświadczenie, koncepcje oraz pomysły na biznes w seminarium w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

 

BASIC CLASS

Rozpocznij swoją florystyczną przygodę z Floral Academy. Szkolenia Basic Class zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które są florystycznymi pasjonatami lub poszukują profesjonalnego przygotowania do wykonywania zawodu florysty. To podstawowa wiedza zamknięta w serii szkoleń specjalnie stworzonych dla grupy początkującej.

 

MASTER CLASS

To dwudniowe zajęcia dla profesjonalnych florystów, którzy wciąż chcą doskonalić swoje umiejętności i poszukują oferty szkoleniowej najwyższej jakości. Adepci Floral Academy pozyskują nie tylko wiedzę typowo florystyczną, ale także biznesowe know-how zarówno z zakresu prowadzenia własnej kwiaciarni jak i obsługi klienta.

 

METAMORFOZA KWIACIARNI

To nie tyle zajęcia, co prawdziwa metamorfoza, którą w ciągu dwóch lub trzech dni przeprowadzimy w Twojej kwiaciarni. Pokażemy jak dobierać i prawidłowo eksponować produkty, jakie kompozycje oferować swoim klientom, czego się wystrzegać i unikać, przeprowadzimy rearanżację wnętrza i pomożemy w doborze florystycznych akcesoriów i ciekawych dodatków florystycznych.

Ale to nie wszystko - będziemy rozmawiać o budowaniu lokalnej oferty florystycznej, stworzeniu konkurencyjnego portfolio produktowego i nowoczesnych lokalnych działaniach marketingowych. 

Cenimy fakt, że to Wy wiecie najwięcej o zachowaniach waszych klientów i ich kwiatowych potrzebach. To dla nas punkt wyjścia, ale podpowiemy również jak zwiększyć konkurencyjność i atrakcyjność waszej kwiaciarni. 

podaj email: