EDUKACJA

SEMINAR CLASS

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszych w Polsce seminariach dla wszystkich florystów. Pod mistrzowskim okiem Piotra Sekundy poznacie tajniki florystycznych aranżacji oraz pomysły na rozwój kwiatowego biznesu. Podczas spotkania w formie florystycznego pokazu, będziemy dyskutować na temat jakości kompozycji i metod ich przygotowania. Pokażemy jak przygotować ciekawe rozwiązania i starannie wprowadzić je we florystycznym przedsiębiorstwie. To tu połączymy nasze doświadczenie, koncepcje oraz pomysły na biznes w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!


BASIC CLASS

Rozpocznij swoją florystyczną przygodę z Floral Academy. Szkolenia Basic Class zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które są florystycznymi pasjonatami lub poszukują profesjonalnego przygotowania do wykonywania zawodu florysty. To podstawowa wiedza zamknięta w serii szkoleń specjalnie stworzonych dla grupy początkującej. To szkolenia warsztatowe, na których będziecie mieli okazję uczyć się florystycznych umiejętności pod okiem najlepszych florystów.


MASTER CLASS

To zajęcia dla profesjonalnych florystów, którzy wciąż chcą doskonalić swoje umiejętności i poszukują oferty szkoleniowej najwyższej jakości. To pogłębiona i zaawansowana wiedza, którą wykorzystacie w praktyce. Adepci Floral Academy na naszych szkoleniach pozyskują nie tylko wiedzę typowo florystyczną, ale także biznesowe know-how zarówno z zakresu prowadzenia własnej kwiaciarni jak i obsługi klienta.


STUDIUM FLORYSTA

Studium Florysta zostało stworzone z myślą o osobach, które właśnie rozpoczynają naukę florystyki lub tych, którzy mają już doświadczenie w branży florystycznej ale do tej pory nie korzystały z profesjonalnych i rozbudowanych zajęć edukacyjnych. Studium Florysta pozwala nabyć kompleksową wiedzę z zakresu technik tworzenia aranżacji florystycznych oraz prowadzenia i rozwoju własnego biznesu. Jest interdyscyplinarne – obejmuje swoim zakresem florystykę, zarządzanie, design, florystykę wnętrz oraz marketing i produktową kreację. Kształcenie ma formę w formie 10-ciu 3-dniowych zjazdów i trwa 10 miesięcy - od marca do października.

podaj email: